Wskazówki dotyczące oceny gotowości nieruchomości komercyjnych na zimę

Choć może się wydawać, że zima jest daleko, to będzie tutaj, zanim się zorientujemy. Zastanów się nad zeszłą zimą, aby określić, co możesz poprawić w tym roku, jeśli chodzi o komercyjne usuwanie śniegu. Oto kilka pytań, które należy rozważyć, aby nadchodząca zima była udana.

Czy jest wystarczająca ilość miejsca do przechowywania zaoranego śniegu?

Ilość śniegu w Minnesocie każdej zimy zmienia się, ale zazwyczaj można oczekiwać stałej ilości śniegu w miesiącach zimowych. Czy w zeszłym roku miałeś na swojej posesji wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie zaoranego śniegu? Pamiętaj, że powinno być również wystarczająco dużo miejsca do parkowania i dobrej widoczności na twojej posesji, aby zapobiec wypadkom.

Samochody powinny być w stanie z łatwością wjeżdżać i wyjeżdżać z nieruchomości komercyjnej bez konieczności rozglądania się za zaspy śnieżne. Możesz również zastanowić się, czy udało ci się odzyskać jakiekolwiek stałe przedmioty, które pojawiły się po stopieniu śniegu. Jeśli miniony rok był koszmarem, stwórz plan gry na tegoroczne nagromadzenie śniegu.

firma odśnieżająca w Minnesocie min

Czy jest jakiś sposób na ucieczkę roztopionej wody?

Gdy spadnie śnieg, musi gdzieś się udać, gdy się roztopi. Oceń zdolność Twojej nieruchomości komercyjnej do prawidłowego i wydajnego odprowadzania wody bez uszkadzania gleby lub roślin pod nią. Ostatnią rzeczą, jakiej będziesz potrzebować, są stosy brudnej, brudnej wody śnieżnej, która wsiąka w twoją posiadłość i uszkadza twój kosztowny krajobraz.

Zastanów się, czy zeszłoroczny topniejący śnieg był skażony i czy miał odpowiednie miejsce do odpływu. Jako właściciel nieruchomości komercyjnej ważne jest również, aby zastanowić się, czy możliwe zanieczyszczenia w wytopie miały wpływ na otaczającą nieruchomość.

Czy na Twoim parkingu i chodniku występują usterki?

Zaoranie Twojej nieruchomości oznacza posiadanie bezpiecznej przestrzeni, w której klienci mogą jeździć i spacerować po Twojej nieruchomości. Ponieważ obecnie nie ma śniegu, spójrz na swoją nieruchomość komercyjną i zanotuj wszelkie pęknięcia, nierówności terenu lub inne niedoskonałości terenu, które mogą sprawić, że orka śnieżna będzie niebezpieczna.

Zwróć uwagę na wszelkie krzewy, krzaki, oznakowanie, krawężniki itp., które mogą utrudniać lub nawet stwarzać zagrożenie podczas orki na Twojej posesji.

Ważne jest również, aby zauważyć wszelkie nierówne miejsca na swojej nieruchomości, ponieważ może to spowodować stojącą wodę, która zamarza i powoduje potencjalny wypadek poślizgnięcia i upadku. Pamiętanie o tych aspektach własności zapewni bezpieczniejszą zimę.

odśnieżanie w Minnesocie

Czy umowa z firmą zajmującą się odśnieżaniem obejmuje wszystko?

Być może najważniejszą częścią przygotowań do nadchodzącej zimy jest zapewnienie wykwalifikowanej, przeszkolonej firmy zajmującej się odśnieżaniem, gotowej do pomocy. Jeśli tak, oceń swoją obecną umowę, aby zobaczyć, czy powinieneś wprowadzić jakieś zmiany przed nadejściem zimy w tym roku.

Może potrzebujesz towarzystwa, aby częściej przyjeżdżać, aby pozostać na szczycie obfitych ilości śniegu. A może chcesz dodać dodatkową usługę poza orką, taką jak kontrola lodu, usuwanie lodu lub usługi ratownicze w ostatniej chwili. Zacznij planować z wyprzedzeniem na nadchodzący sezon zimowy.

Wniosek

Martwi Cię myślenie o nadchodzącym sezonie zimowym? Mając po swojej stronie doświadczoną komercyjną firmę zajmującą się odśnieżaniem, taką jak Earth Development, Inc. , Twoja nieruchomość będzie bezpieczna i utrzymana bez względu na pogodę.

Nasza niezależna firma zajmująca się odśnieżaniem i architekturą krajobrazu ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie, a dzieli nas tylko telefon! Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać wycenę . 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.