Usuwanie śniegu Toruń i Bydgoszcz

Zatrudnij Taskera, aby odgarnął śnieg z chodnika, wykopał samochód lub odśnieżał dach.

Usługi odśnieżania

Spacer po zimowej krainie czarów: brzmi idyllicznie, ale realność opadów śniegu w dorosłym życiu może przyprawiać o ból głowy. Dawno minęły czasy z dzieciństwa, kiedy widziałem padający śnieg, chwytanie butów śnieżnych i bieganie na zewnątrz, aby się pobawić. W dzisiejszych czasach burza śnieżna oznacza odśnieżanie, śnieżenie, solenie – nie wspominając o poceniu się, gdy robisz to na mroźnym mrozie. 

Mamy rozwiązanie na problemy związane z odśnieżaniem późną nocą i wczesnym rankiem: wynajmij usługę odśnieżania. To proste, gdy zarezerwujesz Taskera! 

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób Taskers mogą pomóc, pomyśl tylko o wszystkich potrzebach związanych z usuwaniem śniegu: odśnieżanie chodników, ganków, podjazdów – nazwij to, Taskers mogą to zrobić. Taskers może pomóc, od orki podjazdu o długości kilometra po odśnieżanie dachu w celu utrzymania integralności dachu.

Jak to działa

1Opisz swoje zadaniePowiedz nam, co musisz zrobić, kiedy i gdzie to działa.

2Wybierz swojego TaskeraPrzeglądaj zaufanych Taskerów według umiejętności, recenzji i ceny. Porozmawiaj z nimi, aby potwierdzić szczegóły.

3Zrób toTwój Tasker przybywa i wykonuje zadanie. Płać bezpiecznie i zostaw recenzję, wszystko przez TaskRabbit.

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje odśnieżanie?

Usługa odśnieżania zaczyna się od 100 zł za godzinę i różni się od Taskera do Taskera.Nie mam odśnieżarki ani łopat – czy nadal mogę zarezerwować Taskera?

Absolutnie. Kiedy przeglądasz i rezerwujesz Taskera, po prostu to zakomunikuj. Odśnieżanie Taskers mają doświadczenie w sztuce wykopywania cię z zamieci (lub odkurzania), więc przyjdą z wszelkimi zapasami, których potrzebują. Czy mogę zarezerwować Taskera do domu moich rodziców?

Na pewno możesz. Oto jak to działa: przeglądaj Taskerów w ich lesie. Wyszukaj według ich kodu pocztowego, aby przeglądać usługi odśnieżania znajdujące się w ich domu, nawet jeśli jest on oddalony o tysiące kilometrów. Wybierz Taskera, komunikuj się bezpośrednio o potrzebach Twojego rodzica w zakresie odśnieżania i tak po prostu – podjazd i chodniki Twoich rodziców są oczyszczone. (Bonus: jesteś ich ulubionym dzieckiem.)Czy mogę zarezerwować usługę odśnieżania na dziś?

Zdecydowanie! Po prostu posortuj według dzisiejszej daty, aby znaleźć dostępnego Taskera, a następnie wykonaj te same czynności, co zawsze. Zanim się zorientujesz, przybędzie Twój Tasker, który pomoże Ci poradzić sobie ze śniegiem.Czy mogę zarezerwować Taskera w celu oczyszczenia parkingu naszej firmy?

Absolutnie. Sortuj według Taskerów w kodzie pocztowym Twojej firmy, którzy mają doświadczenie w odśnieżaniu, zarezerwuj zaufanego Taskera i uznaj, że Twój parking jest oczyszczony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.