Tanio odsnieżanie

Zdajemy sobie sprawę, że każda praca jest wyjątkowa i ma inne harmonogramy i potrzeby. Każdy projekt jest zaprojektowany tak, aby spełnić cele bezpieczeństwa i budżet Twojej firmy. Każda burza zapewnia maksymalną wartość. Na przykład, jeśli nastąpi ocieplenie w weekend po piątkowej burzy, będziemy radzić sobie ze śniegiem i lodem inaczej niż w przypadku, gdy po poniedziałkowej burzy spodziewany jest dłuższy wybuch arktyczny. Podsumowując, to oszczędza pieniądze! Zarządzamy Twoim projektem tak, jakbyśmy byli klientem.

NASZE PAKIETY USŁUG OBEJMUJĄ:

POZIOM 1: PLATYNOWY

Najwyższy poziom pełnego serwisu znany w branży odśnieżania. Celem jest zapewnienie możliwie najbezpieczniejszego środowiska niezależnie od wysiłków Matki Natury. Ta usługa ma na celu zapewnienie jednolitej nawierzchni gołej i mokrej ze stojącym materiałem odladzającym. Niezawodny będzie monitorował warunki pogodowe 24/7. Wykonawca umieści sprzęt i personel w trybie gotowości na 30 minut przed wystąpieniem śliskich warunków. Wykonawca będzie w razie potrzeby obrabiał powierzchnie przez cały dzień, aby utrzymać jak najbezpieczniejsze warunki. Usługa ta obejmuje również aplikacje do odladzania w warunkach odmrażania/zamrażania. Ten poziom usług zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoim pracownikom, klientom i dostawcom.

POZIOM 2: ZŁOTO

Odladzanie strategiczne: Wykonawcy firmy Reliable będą monitorować warunki pogodowe w godzinach nocnych i dziennych. Wykonawcy będą stosować strategicznie topnienie lodu w okresach największego natężenia ruchu: przed otwarciem, lunchem i pod koniec dnia w godzinach szczytu. Śnieg powyżej 1 cala będzie zaorany, a śnieg poniżej 1 cala zostanie zasolony w określonych godzinach.

POZIOM 3: SREBRO

Poranne i popołudniowe sprzątanie: Wykonawcy Reliable’a będą monitorować warunki pogodowe przez całą noc. Śnieg powyżej 2 cali będzie zaorany, a nieruchomość będzie solona raz przed godzinami otwarcia i do dwóch razy dziennie, gdy panują śliskie warunki.

INDYWIDUALNY PLAN SERWISOWY

Duże lub wiele nieruchomości: Twój dedykowany niezawodny Account Manager spotka się z Tobą i członkami Twojego zespołu, aby opracować dostosowany plan, aby zmaksymalizować wartość, bez narażania bezpieczeństwa w miesiącach zimowych. Plan ten uwzględni następujące przykłady kluczowych elementów bezpiecznego środowiska: ryzyko a tolerancja bezpieczeństwa, położenie śniegu, czas zmiany i komunikacja. Naszym celem jest stworzenie planu, w którym bezpieczeństwo i budżet mogą współistnieć.

KAŻDA PRACA JEST DOSTOSOWANA DO TWOICH CELÓW BEZPIECZEŃSTWA, HARMONOGRAMU I BUDŻETU

DODATKOWE USŁUGI SOLENIA

Niezawodny jest dostępny do świadczenia dodatkowej usługi na życzenie klienta. Pamiętaj, że załadowanie ciężarówki i dojazd do Twojej witryny wymaga czasu na specjalne zamówienia.

USŁUGI DODATKOWE

 • Monitorowanie i leczenie rozmrażania/zamrażania
 • Serwis ładowaczy/Wykopy śnieżne
 • Praca ręczna
 • Samoobsługowe wiadra do topienia lodu
 • Pokazy krajobrazowe
 • Instalacja płotu przeciwśnieżnego
 • Usuwanie sopli
 • Przesiewanie trawnika

USUWANIE ŚNIEGU Z NAJAZDÓW DLA MIESZKAŃCÓW TERENU POLSKI ŚRODKOWEJ!

Mieszkańcy Łodzi i Warszawy oraz właściciele firm w centralnej Polsce mogą skorzystać z naszych usług odśnieżania. Zamierzamy uporządkować chodniki, parkingi i jezdnie. Odśnieżanie dachów – jesteśmy kompetentną firmą opiekującą się nieruchomościami mieszkańców Bydgoszczy, Torunia i Warszawy.

DLA FIRM OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

Dostępne są usługi sprzątania, ochrona i administracja techniczna.
ODŚNIEŻANIE – BYDGOSZCZ I TORUŃ

Zajmujemy się szeroko rozumianym usuwaniem śniegu w Bydgoszczy i Toruniu oraz z dojazdem do większych miast, głównie świadczymy usługi prac z odśnieżaniem dachów, posesji, sklepów oraz firm usługowych, changarów oraz hal przemysłowych, zarówno dużych płaskich dachów hal budynków w Warszawie i Bydgoszczy jak również odśnieżaniem wszelkiego typu obiektów.

FACHOWE ODŚNIEŻANIE w Całej Polsce – SZYBKO I SOLIDNIE.

Jesteśmy do dyspozycji klientów w Bydgoszczy i Toruniu, gdy spadnie pierwszy śnieg i zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem białego puchu, lodu oraz zlodowaceń przez całą zimę zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oferujemy usługi związane z odśnieżaniem dla klientów indywidualnych oraz firm w całej Polsce pracowników do odśnieżania. Usuwamy zalegający śnieg, a dzięki temu utrzymujemy w czystości i dobrym stanie technicznym państwa firmę lub dom.

W tym nasza firma odśnieżająca działa:

 • Odśnieżanie dachów,
 • Odśnieżanie chodników,
 • Odlowadzenie powierzchni przemysłowych
 • Odśnieżanie parkingów oraz domów prywatnych,

ODŚNIEŻANIE DACHÓW I CHODNIKÓW

Przypominamy Odśnieżanie firmy to obowiązek prawny!

 • profesjonalne ODŚNIEŻANIE DACHÓW – dokładnie, nie niszcząc w żaden sposób struktury dachu,
 • usuwanie śniegu,
 • zrzucanie śniegu,
 • zbijanie sopli,
 • strącanie sopli,
 • usuwanie narzutów i czap śnieżnych,
 • zrywanie pokrywy lodowo – śnieżnej,
 • udrażnianie rynien i spustów,

ODŚNIEŻANIE DACHÓW
ORAZ INNYCH TRUDNO DOSTĘPNYCH
MIEJSC TO ŻADEN PROBLEM

Bezpieczna zima i odśnieżanie w Warszawie.

Z NASZĄ FIRMĄ ODŚNIEŻYSZ WSZYSTKO!

01 ODŚNIEŻANIE CHODNIKÓW
02 ODŚNIEŻANIE DACHÓW
03 ODŚNIEŻANIE POWIERZCHNI PRZEMYSŁOWYCH
04 ODŚNIEŻANIE DRÓG
05 ODŚNIEŻANIE PARKINGÓW
ODŚNIEŻANIE DACHÓW
ORAZ INNYCH TRUDNO DOSTĘPNYCH
MIEJSC TO ŻADEN PROBLEM
Odśnieżanie Tanio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.