Radzimy sobie ze śniegiem

Masz dość radzenia sobie ze śniegiem i lodem? Nie masz czasu na łopatę? Bez smutków. Polegaj na Greenwise, aby uwolnić się od zimowych zmartwień dzięki programowi dostosowanemu do Twoich potrzeb. Jesteśmy ekspertami od odśnieżania budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Doskonała obsługa i responsywność to nasz priorytet!

Greenwise oferuje dostosowane do potrzeb usługi usuwania śniegu, aby usunąć niebezpieczny lód i śnieg w rejonie Chicago bez szkody dla naszego ekosystemu, zwierząt domowych, twardych krajobrazów lub dróg wodnych.

Nasze trasy śnieżne szybko się zapełniają, więc działaj już teraz! Nasi klienci to zarówno małe, miejskie działki mieszkalne, jak i duże podmiejskie kompleksy handlowe.

Jak tylko zapowiadany jest śnieg, będziesz wiedział, kiedy nadchodzimy. Nasza całodobowa linia śnieżna i biuro są w pełni obsadzone podczas wszystkich imprez śnieżnych, zapewniając natychmiastową odpowiedź na pytania.

Nie zwlekaj, nasze trasy szybko się zapełniają! Zadzwoń do nas już teraz pod numer aby wybrać się na naszą śnieżną trasę, dzięki czemu nie musisz się już martwić o zimę!

Kliknij tutaj,  aby przeczytać w lokalnej  gazecie Evanston RoundTable o tym, jak zapewniliśmy bezpłatną usługę zasłużonemu sąsiadowi  !

„Nasze drzwi otwierają się o 6:30, a Greenwise zawsze przyjeżdża do 6 rano, aby usunąć śnieg lub lód. Zero tolerancji było darem niebios. Ekipy Greenwise są tu na czas, aby pomóc nam w bezpiecznym otwarciu naszej szkoły.
– Andrew i Mary Fratini, właściciele
Szkoły Goddarda

„Od kilku lat ściśle współpracuję z Greenwise z Ebenezer Church, Ebenezer Primm Tower i Jacob Blake Manor. Polegamy na Greenwise, aby zadbać o nasze nieruchomości, ponieważ nie możemy sobie pozwolić na to, aby starsza osoba lub wyznawca upadły i zraniły się. Każdy, z kim rozmawiam w Greenwise, jest przyjazny i johnny na miejscu. Kiedy dzwonię, nie muszę się martwić o przejście do poczty głosowej; Zawsze mogę się z kimś połączyć, a to wiele znaczy. Właściciel ma mój numer telefonu, a ja mam jego, co mówi mi, że im zależy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.