Proaktywne usługi

Proaktywne usługi zarządzania śniegiem i lodem, które zapewnią Ci nieprzerwaną pracę!

Proaktywne usługi zarządzania śniegiem i lodem, które zapewnią Ci nieprzerwaną pracę!

Nie pozwól, aby niespodziewana zimowa burza zaskoczyła Twoją firmę!

W USM stosujemy strategiczne podejście do zarządzania śniegiem i lodem, aby zapewnić płynne działanie Twoich operacji, niezależnie od prognozy.

Ponieważ obsługujemy nieruchomości od wybrzeża do wybrzeża, jesteśmy przygotowani do wykonywania wszelkich komercyjnych prac związanych z odśnieżaniem, bez względu na to, jak małe czy duże. Pomagamy kontrolować koszty komercyjnego usuwania śniegu i lodu, planując z wyprzedzeniem i zarządzając wszystkimi aspektami zimowych wydarzeń pogodowych, zapewniając szybką i niezawodną obsługę.

Nasze kompletne komercyjne usługi odśnieżania obejmują:

Oszczędź pieniądze na odśnieżaniu w celach komercyjnych!

Samodzielne zarządzanie podwykonawcami śniegu i lodu na poziomie lokalnym jest czasochłonne i kosztowne. USM wykorzystuje naszą ogólnokrajową sieć dostawców i siłę nabywczą, aby zaoferować poważne oszczędności kosztów zarządzania śniegiem i lodem!

Niezrównana wiedza specjalistyczna w zakresie zarządzania śniegiem i lodem

Każdy, kto ma podbieracz i lemiesz, może odśnieżać. W USM zatrudniamy certyfikowanych specjalistów od śniegu, którzy faktycznie badają mechanikę zachowania śniegu. W każdym miejscu rozważamy topienie się śniegu, konsekwencje zamarzania oraz wpływ przemieszczania się (i usuwania) śniegu i lodu na drogi wodne, jezdnie, parkingi i inną infrastrukturę.

Dlaczego warto wybrać USM do zarządzania śniegiem i lodem?

 • Niezrównana wiedza, zaangażowanie i planowanie
 • Oszczędność kosztów dzięki krajowej sile nabywczej
 • Indywidualne programy odśnieżania
 • Śledzenie pogody
 • Kupujemy sól luzem – obniżona stawka dla sprzedawców
 • Zgodność ze wszystkimi lokalnymi przepisami
 • Brak zakłóceń w działaniu witryny
 • Skonsolidowane usługi w ramach jednego programu
 • Większa widoczność, kontrola i przewidywalność budżetu
 • Zmniejsz ekspozycję na ryzyko i odpowiedzialność
 • Uzgodnij tylko jedną wygodną fakturę
 • Zmniejsz wydatki na śnieg i lód

Indywidualne usługi usuwania śniegu

Każda lokalizacja jest inna, dlatego każdy program zarządzania śniegiem i lodem również powinien być inny. Współpraca z USM przy odśnieżaniu na skalę przemysłową nie jest niczym gotowym. Twój plan usług zarządzania śniegiem i lodem zostanie dostosowany do Twoich konkretnych wymagań. Zaczynamy od obejrzenia Twojej witryny, poznania Twoich problemów i nawiązania partnerstwa – a nie tylko transakcji z dostawcą.

Oferujemy elastyczne ceny, dzięki czemu możesz wybrać najbardziej dogodną opcję dla swojej firmy w oparciu o konkretną lokalizację i potrzeby. Wybierz między cenami wydarzeń, cenami push lub stałą stawką sezonową. Chodzi o to, co najlepiej sprawdza się w  Twojej  firmie!

USM: Twoi kompleksowi eksperci od zarządzania śniegiem i lodem

Podczas typowego sezonu śnieżnego w USA firma USM zapewnia ponad 350 000 usług związanych ze śniegiem dla ponad 20 000 nieruchomości, zarządzając ponad 900 000 zgłoszeń serwisowych za pośrednictwem naszego scentralizowanego centrum serwisowego. Nasza ogromna baza klientów jest wynikiem naszej rozległej wiedzy i niezawodności! Dodatkowe korzyści z wyboru USM do zarządzania śniegiem i lodem to:

Zarządzanie dostawcami śniegu i lodu:  Musisz prowadzić firmę, dlatego USM ponosi pełną odpowiedzialność za wszystkie ekipy serwisowe zajmujące się śniegiem i lodem. Zarządzamy doborem wszystkich licencjonowanych dostawców i sprzętu, planowaniem, wysyłką, zleceniami pracy – wszystkim. Oznacza to, że otrzymujesz jedną fakturę, a nie sto.

Śledzenie pogody:  Za pośrednictwem naszego całodobowego centrum dowodzenia burzą USM śledzi zdarzenia pogodowe przed, w trakcie i po znaczących burzach – dzięki ostrzeżeniom tekstowym informujemy Cię nawet na bieżąco na każdym etapie komercyjnego procesu odśnieżania. re zawsze w pętli.

Ekologiczne rozwiązania do usuwania śniegu: W  stosownych przypadkach (sklepy zoologiczne, bujna architektura itp.) oferujemy bardziej przyjazne dla środowiska, mniej korozyjne środki do odmrażania, chemikalia i materiały.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.