Kiedy potrzebuję transportu śniegu w mojej nieruchomości komercyjnej?

 Transport śniegu dla mojej nieruchomości komercyjnej

Kiedy potrzebuję transportu śniegu w mojej nieruchomości komercyjnej?

Transport śniegu i odśnieżanie to nie dwie nazwy dla tej samej usługi. W rzeczywistości są to dwa bardzo różne procesy stosowane przez firmy w niektórych częściach Ameryki, które doświadczają poważnych opadów śniegu w miesiącach zimowych.

W Warszawie oferujemy firmom na całym Środkowym Zachodzie kompleksowe usługi odśnieżania i transportu – wierzymy również w dostarczanie naszym klientom i zainteresowanym czytelnikom cennych informacji na temat działania tych procesów. Przyjrzyjmy się więc różnicy między tymi procesami i skąd wiesz, kiedy potrzebujesz odśnieżania swojej nieruchomości komercyjnej.

Kiedy odśnieżanie to za mało

Odśnieżanie to proces pchania i odśnieżania Twojej posesji. Zwykle wiąże się to z pozostawieniem stosów śniegu w obszarze Twojej nieruchomości, który ma mniejszy ruch pieszy i nie jest używany przez pojazdy. Dla większości firm odśnieżanie jest skutecznym sposobem przenoszenia śniegu i tworzenia dostępu, który umożliwia kontynuowanie działalności biznesowej.

Earth Development zapewnia tę niezbędną usługę dla firm na Środkowym Zachodzie dzięki zespołom niezawodnych, doświadczonych lokalnych ekspertów. Czasami jednak odśnieżanie nie wystarczy – i konieczne staje się odśnieżanie.

Pług śnieżny i Haul

Wiedząc, kiedy nadszedł czas, aby wyciągnąć śnieg

Pierwszą oznaką, że trzeba ciągnąć śnieg, jest po prostu nie ma gdzie umieścić całego śniegu. Może się tak zdarzyć, jeśli Twoja nieruchomość komercyjna jest nieco mała lub jeśli opady śniegu nadejdą w ekstremalnych ilościach.

Ponieważ stosy śniegu stają się coraz większe, ryzykujesz uszkodzeniem swojej własności i możesz zagrozić bezpieczeństwu osób korzystających z Twojej nieruchomości. Śnieg może zacząć wdzierać się na miejsca parkingowe, może zacząć padać na chodniki i ogólnie może stać się nie do opanowania.

W tym momencie zdecydowanie zalecamy holowanie śniegu. Śnieg zostanie całkowicie usunięty z Twojej nieruchomości, zapewniając bezpieczeństwo Tobie i osobom korzystającym z Twojej nieruchomości.

3 rzeczy do rozważenia przed przechowywaniem śniegu na swojej posesji

Kiedy nadejdzie czas na ciągnięcie śniegu

Nie masz pewności, czy potrzebujesz usług odśnieżania, czy też transportu śniegu? Weź pod uwagę te trzy rzeczy.

Utrzymywanie stosów śniegu może być niebezpieczne

Utrzymywanie śniegu na Twojej posesji jest często całkowicie bezpieczne, ale zależy to całkowicie od ilości śniegu i wielkości Twojej nieruchomości. Duża sterta śniegu może zasłaniać kierowcy widok pieszych na posesji i odwrotnie. Umieszczone na rogach mogą łatwo spowodować wypadki.

Radzimy trzymać stosy śniegu z dala od miejsc o dużym natężeniu ruchu pieszego lub w często używanych częściach parkingu. Jednak gdy tylko stanie się to niemożliwe, prawdopodobnie zechcesz rozważyć holowanie.

Odpływ wody może powodować zagrożenie oblodzeniem

Łatwo zapomnieć, że cały ten śnieg w końcu się stopi, a woda musi gdzieś odpłynąć! Jasne, odpływ w końcu trafi do kanalizacji, ale przy ujemnych temperaturach woda przepływająca przez twoją posesję może stanowić poważne zagrożenie.

Gdy woda topi się ze stosu śniegu i przemieszcza się po parkingach i chodnikach, może ponownie zamarznąć w mroźną zimę i stanowić zagrożenie dla pieszych i kierowców.

Stosy śniegu mogą zaszkodzić Twojej firmie

Nie zapominaj też, że klienci podejmują decyzje zakupowe nie tylko na podstawie ceny. Ogólne wrażenia, jakie Twoja marka oferuje klientom, wraz z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo, pomogą klientom zdecydować, dokąd prowadzą swoją działalność.

Jeśli sterty śniegu sprawiają, że klienci czują się niebezpiecznie na Twoim parkingu lub w drodze do Twojego sklepu lub biura, po prostu zabierają swoją firmę gdzie indziej. Jest to ważna kwestia przy podejmowaniu decyzji, czy użyć.

Wybierz zaufanych lokalnych ekspertów od transportu śniegu

Earth Development obsługuje firmy, które potrzebują zarówno usług odśnieżania, jak i transportu śniegu.

Dzięki naszym zespołom lokalnych wykonawców dostępnych w Twojej okolicy, naszemu zaangażowaniu w szczegółowe konsultacje przed rozpoczęciem pracy oraz naszym świetnym cenom, jesteśmy idealną opcją dla każdej firmy, która chce zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.