Greenwise uznany za „10 najlepszych firm odśnieżających w USA”

Greenwise uznany za „10 najlepszych firm odśnieżających w USA”

Firma Greenwise jest dumna z tego, że niedawno została uznana za jedną z „10 najlepszych usług odśnieżania w USA” przez pisarza z branży pojazdów ciężarowych/sprzętu do usuwania śniegu.

Wybór opierał się na naszej reputacji i proekologicznym podejściu.najlepsze odśnieżanie

GREENWISE JEST DUMNY Z TEGO, ŻE ZOSTAŁ UZNANY ZA „TOP 10 BEST SNOW REMOVAL COMPANY” W USA

Sezon odśnieżania może być bardzo stresujący i wyczerpujący, ale dzięki wsparciu naszych lojalnych klientów i ciężkiej pracy naszych oddanych załóg zbudowaliśmy jeden z najlepszych działów odśnieżania w kraju, aby zaspokoić krytyczne potrzeby podczas zim w Chicago, podczas gdy utrzymując nasz ślad tak lekki, jak to możliwe.

Dowiedz się więcej o wielokrotnie nagradzanej usłudze odśnieżania firmy Greenwise tutaj:  Usługa usuwania śniegu

Oto artykuł, przedrukowany za zgodą:

10 najlepszych usług usuwania śniegu w USA

autorstwa Juriki Magoci15 lutego 2017 r.

www.fueloyal.pl

Przy szalonej pogodzie w tym roku zajrzałem do usług pługów śnieżnych. W zależności od tego, z jakiego obszaru pochodzisz, być może to nie jest problem. Ale dla znacznej części kraju to nie tylko problem, ale konieczność!

Bez niej nie bylibyśmy w stanie wydostać się z domu, bo nie każdy wie, jak jeździć zimą . Więc jeśli jesteś nowicjuszem, który właśnie otrzymał licencję CDL , możesz być w stanie zarobić trochę dodatkowej gotówki za odśnieżanie.

www.pixabay.com
WWW.PIXABAY.COM

Jednak nie miałam pojęcia, jak „prawdziwa” jest branża usług pługów śnieżnych. Nie chodzi mi o to, żeby zabrzmieć naiwnie lub lekceważąco, po prostu nigdy o tym nie myślałem!

Och, z pewnością widziałem ekipy drogowe, które orały i soloły drogi. Widziałem też pługi sprzątające parkingi.

Ale szczerze mówiąc, naprawdę myślałem, że to tylko jacyś faceci z ciężarówkami 4×4 i pługiem, którzy zarabiają dodatkowe pieniądze. Naprawdę nie miałem pojęcia, jak wielką branżą są usługi pługów śnieżnych.

10 najlepszych-pługów-śnieżnych w USA
ŹRÓDŁO: WWW.DAIMLER.COM

Według IBISWorld , lidera w dostarczaniu informacji biznesowych od 1971 roku, usługi pługów śnieżnych to przemysł warty 14 miliardów dolarów rocznie!

Prawie 300 000 ludzi żyje z usuwania lodu. To nie liczy tych, którzy robią to poboczną robotę gotówkową lub tylko po to, aby pomóc, ale faktycznie są zatrudnieni jako profesjonaliści od śniegu.

www.ci.montgomery.il.us
WWW.CI.MONTGOMERY.IL.US

Teraz oczywiście odśnieżanie jest dla większości pracą sezonową. Wielu kierowców ciężarówek albo robi to w niepełnym wymiarze godzin, albo pełni inne funkcje w firmie pomiędzy burzami śnieżnymi. Jednak w wielu częściach kraju usuwanie lodu i śniegu może odbywać się prawie w pełnym wymiarze godzin, w zależności od pory roku. Nic więc dziwnego, że znajdziesz tam najlepsze firmy odśnieżające.

Kilka przydatnych informacji na temat najlepszych usług odśnieżania

Jednak narodziny odśnieżania jako profesjonalnej branży są stosunkowo młode. Nie mówię, że od początku nie było zawodów, ale na początku lat 90. wszystko zaczęło się zmieniać. Odszedł od „dobrego chłopca” z podrywem do rzeczywistej branży.

www.tamaquaarea.com
WWW.TAMAQUAAREA.COM

Wraz ze zmianami przyszło Stowarzyszenie Zarządzania Śniegiem i Lodem (SIMA) w 1996 roku. Zmieniło to oblicze usług pługów śnieżnych. Wkrótce sezonowi kontrahenci zaczęli zanikać, choć wielu nadal działa, stało się to biznesem (zarządzanie śniegiem i lodem).

Jak w przypadku większości zmian, najlepsze usługi odśnieżania wprowadziły odpowiednie szkolenia, a instytucjami szkolącymi miały być odśnieżacze.

youtube
YOUTUBE

Teraz możesz uzyskać certyfikat

Koszt szkolenia i kurs różnią się w zależności od tego, dokąd się wybierasz. Niektóre akademie szkoleniowe to:

 • Szkolenie Vista 
 • System szkoleniowy LS 
 • Usługi szkolenia kierowców L-3 
www.fueloyal.pl
WWW.FUELOYAL.PL

Sprzęt do pługa śnieżnego

Jeśli jesteś na rynku sprzętu używanego do serwisowania pługów śnieżnych, istnieje kilka linków, które pomogą Ci we właściwym kierunku. Jak zwykle nie są to jedyni dostawcy i/lub producenci sprzętu do odśnieżania, ale mogą zapewnić dobry start w poszukiwaniach.

 • SnowEx 
 • SnowDogg
 • Kodiak Ameryka 
www.directindustry.com
WWW.DIRECTINDUSTRY.COM

Miejsca, w których możesz dowiedzieć się wszystkiego o usługach pługów śnieżnych

Oprócz SIMA dostępnych jest teraz mnóstwo informacji dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej.

Te zasoby mogą pomóc Ci być na bieżąco z przepisami ustawowymi i wykonawczymi związanymi z branżą. Może udzielić wskazówek dotyczących zagadnień związanych z biznesem, a nawet ogólnie zaoferować dobre informacje. Jak zwykle jest więcej niż tylko te, ale oto para, która wskaże ci właściwy kierunek.

 • Akredytowane Stowarzyszenie Wykonawców Śniegu
 • Magazyn Śnieżny 
 • Plowsite
www.pixabay.com
WWW.PIXABAY.COM

Jak powiedziałem na początku, nie miałem pojęcia, jak duża jest ta branża. Wymieniłem 10 firm, które oferują najlepsze usługi odśnieżania. Stworzyłem tę listę z tego, co wydawało się jednym z najlepszych na świecie w oparciu o reputację.

Możesz jednak preferować inną firmę. Kolejna rzecz do zapamiętania; chociaż branża rozrosła się, wielu z tych, którzy oferują usługi pługów śnieżnych, jest małych i dużych w eksploatacji. Zrób więc swoje badania i znajdź najlepsze w swojej okolicy!

www.pixabay.com
WWW.PIXABAY.COM

W przeciwieństwie do niektórych z dziesięciu najlepszych list, które stworzyłem w moich poprzednich artykułach na blogu, takich jak najlepsze szkoły jazdy ciężarówkami , najlepsze czasopisma dla kierowców ciężarówek lub najlepsze programy telewizyjne o transporcie drogowym , trudno było znaleźć dziesięć najlepszych krajowych usług odśnieżania. To dlatego, że usługi pługów śnieżnych są tak sezonowe.

Jeśli nie jesteś dzieckiem, które odśnieża podjazdy, nie będziesz zarabiał na życie wyłącznie na usługach pługów śnieżnych.

Więc większość ma albo inną pracę, albo świadczy inne usługi. Wydaje się, że wspólnym tematem z nimi jest przemysł drzewny i krajobrazowy. Jako usługę dodatkową odśnieżają, solą i usuwają śnieg/lód.

www.commons.wikimedia.org
WWW.COMMONS.WIKIMEDIA.ORG

Miejsca, w których można znaleźć lokalne usługi pługów śnieżnych

Ale jeśli chcesz znaleźć firmy, które oferują te usługi w Twojej okolicy, dostępnych jest kilka zasobów.

Przewodniki te często oferują ocenę jakości usług dla konkretnej firmy. Wiele z nich oferuje nawet 10 najlepszych usług pługa śnieżnego lub cokolwiek innego dla danego miasta.

Oto kilka z nich:

 • Strona głównaDoradca
 • Pinezka Inc.
 • Strona głównaPrzewodnik
 • Skowyt
 • Lista Angies
www.directindustry.com
WWW.DIRECTINDUSTRY.COM

Niektóre z nich, o których na pewno słyszałeś, a inne nie, ale oferują wiele przydatnych informacji na temat prawie wszystkiego. Po prostu nazwij to!

W każdym razie, aby nie pokonać martwego konia, bez dalszych opóźnień, oto moja lista z 10 dobrymi firmami oferującymi najlepsze usługi odśnieżania:

1. CentiMark

W przeciwieństwie do innych wymienionych, CentiMark nie dotyczy usług pługów śnieżnych, ale raczej odśnieżania. Skupiają się szczególnie na odśnieżaniu łajdaków w domu i firmie.

www.centimark.com
WWW.CENTIMARK.COM

Czy wiesz, że cal wody waży nieco ponad 5 funtów (na stopę kwadratową)? Eksperci szacują, że 12 cali śniegu równa się calowi wody. Oznacza to, że 12 cali śniegu może ważyć prawie 5 funtów! Myślę, że to wyjaśnia, dlaczego pełna łopata jest tak ciężka, a teraz wyobraź sobie, że to się układa.

To dlatego CentiMark tak bardzo poświęca się odśnieżaniu, zanim zdąży się naprawdę nagromadzić. Ich siedziba znajduje się w Southpointe (część Canonsburga) w Pensylwanii.

www.centimark.com
WWW.CENTIMARK.COM

Od czasu ich skromnych początków w 1967 roku bardzo się rozwinęli, a teraz mają silną sieć ponad 80 różnych biur, aby lepiej służyć Twoim potrzebom.

2. Ceres środowiska 

Ceres Environmental świadczy usługi pługów śnieżnych w Minnesocie od ponad 30 lat.

Mogą nawet świadczyć usługi ratunkowe 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Są w stanie zarówno oczyścić obszar, jak i całkowicie przenieść go do innej lokalizacji. Kolejną świetną usługą, którą świadczą, jest umieszczanie piasku / soli i inne zastosowania do topienia lodu.

www.nbcchicago.com
WWW.NBCCHICAGO.COM

Ceres z dumą posiada flotę 40 systemów odśnieżania i kierowców do ich obsługi.

Mogą również poszerzyć swoich podwykonawców, aby lepiej spełniali Twoje potrzeby. Ich duży asortyment sprzętu, partnerstwa z podwykonawcami i poświęcenie sprawiają, że są one „idź do” w celu odśnieżania w Minneapolis i okolicach.

3. Ekologicznie

Greenwise to wybór najlepszych usług odśnieżania rejonów Chicago. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usługi odladzania z zerową tolerancją, ekologicznego roztapiania lodu czy usuwania śniegu, Greenwise zrobi to wszystko.

Weź pod uwagę, że w regionie spada co roku średnio od 30 do 55 cali śniegu; musisz mieć pewność, że poradzi sobie szybko i prawidłowo. Dlatego monitorują różne prognozy pogody i mają swoje zespoły w pogotowiu.

www.iamgreenwise.com
WWW.IAMGREENWISE.COM

Mogą zrobić wszystko, od dużych parkingów po chodniki. W przeciwieństwie do niektórych firm mają dyspozytora, który oferuje pomoc 24/7.

Będą Cię informować o aktualizacjach e-mail i alertach. I ostrzeże Cię, gdy będą w Twojej okolicy. Dostarczają w czasie rzeczywistym status swoich pojazdów serwisowych śledzonych przez GPS.

4.   Gardenalia 

Gardenalia oferuje pełen zakres usług utrzymania zimowego na terenie Pittsburgha. Obejmują one kompleksową obsługę mieszkaniową i komercyjną, usługi zimowego odśnieżania, odśnieżanie i konserwację.

Posiadają cały sprzęt potrzebny do profesjonalnego odśnieżania, pługa, odladzania i odśnieżania według potrzeb, bez względu na wielkość projektu. !

www. twicial.com
WWW. TWICIAL.COM

Zaczynając jako miejski butik ogrodniczy Gardenalia rozpoczął swoją działalność w 2002 roku. Od tych skromnych początków rozrósł się i oferuje usługi odpowiednie na każdą porę roku.

W sezonie zimowym mogą usunąć wszystkie związane z zimą zanieczyszczenia, które mogą gromadzić się wokół domu. Dodatkowo są przystosowane do odśnieżania tarasów, schodów, podjazdów, chodników, ulic, a nawet ślepych uliczek.

 www.mcall.com
WWW.MCALL.COM

Są dumni z oferowania ekologicznego i przyjaznego dla zwierząt odmrażacza. Więc z rozsądnymi stawkami i usługami zaczynającymi się o 4:30, dlaczego nie sprawdzić Gardenalia?

5.   Winter Services Inc. 

Od 2006 roku Winter Services świadczy usługi pługów śnieżnych dla Wisconsin i Środkowego Zachodu.

Dogodnie mają siedzibę w Milwaukee w stanie Wisconsin i są w stanie zaspokoić wszystkie Twoje zimowe potrzeby dzięki zaawansowanej technologicznie flocie pojazdów i sprzętu do odśnieżania.

Firma bardzo się rozwinęła od swojego małego początku i teraz może pochwalić się ponad 500 urządzeniami w swojej flocie, z tyloma pracownikami, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

www.winterservicesinc.com
WWW.WINTERSERVICESINC.COM

Winter Services z dumą oferuje swoje usługi i wsparcie nie tylko w Wisconsin, ale także w siedmiu innych stanach!

Aby dowiedzieć się więcej, po prostu zadzwoń do ich ekspertów od zarządzania śniegiem i pozwól, aby Twoje obawy o śnieg się rozpłynęły.

6.   Nit orła 

Ciężko pracujące zespoły Eagle Rivet są oddane dostarczaniu najlepszych możliwych usług na terenie Connecticut, Massachusetts i/lub Nowego Jorku.

Więc kiedy zima starego człowieka nawiedzi Nową Anglię ze śniegiem i lodem, usługi pługa Eagle Rivet są dla Ciebie. Oczywiście robią wiele innych rzeczy i świadczą wiele świetnych usług, ale jednym z nich jest odśnieżanie.

www.ctroofing.contractors.com
WWW.CTROOFING.CONTRACTORS.COM

Eagle Rivet dysponuje dużą flotą pojazdów i sprzętu do odśnieżania, aby lepiej Ci pomóc.

Ich najnowocześniejszy sprzęt oferuje swoim klientom najlepsze możliwe usługi odśnieżania. Obejmuje to sól/piaskarki, pługi śnieżne i dmuchawy do śniegu, aż po wywrotki i ładowarki na naprawdę dużych obszarach.

Sprawdź je już dziś, chętnie przedstawią Ci oszacowanie.

7. DH Funk i synowie

DH Funk and Sons pochodzą z Kolumbii w stanie Pensylwania. Mają ponad 40-letnie doświadczenie!

Ich wysoko wykwalifikowane i kompetentne zespoły są w stanie spełnić wszystkie Twoje potrzeby w rejonie południowo-wschodniej i środkowej Pensylwanii, a zwłaszcza w hrabstwach Lancaster i York.

Podobnie jak większość innych dostawców usług pługów śnieżnych, oferują również inne usługi.

Ich głównym celem są wykopaliska komercyjne i mieszkaniowe, ale nie martw się tym! DH Funk wie, co robi i posiada certyfikaty, które to potwierdzają!

www.dhfunk.com
WWW.DHFUNK.COM

Więc bez względu na to, czy potrzebujesz usług powolnego pługu na parkingu centrum handlowego, domu emerytów, magazynów lub własności osobistej, zadzwoń do nich!

Drużyny DH Funk są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały sezon zimowy.

8.  Usługi Senske

Senske posiada flotę ponad 100 pojazdów pługów śnieżnych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz firmy, która poradzi sobie z parkingami, szpitalami, centrami handlowymi, galeriami handlowymi, magazynami, centrami przemysłowymi czy chodnikami, potrafi to wszystko !!

Posiadają najwyższej klasy pchacze śnieżne, a gdy śnieg zaczyna padać, mobilizują się, zapewniając, że obsłużą Cię szybko i przy jak najmniejszych niedogodnościach!

www.senske.com
WWW.SENSKE.COM

Świadczą szeroki zakres usług odśnieżania i pługów śnieżnych, w tym:

Ich usługi pługów śnieżnych wraz z partnerami strategicznymi są oferowane w społecznościach Spokane, Trójmiasta (m.in. Kennewick, Pasco, Richland i West Richland) oraz Coeur D’Alene, Idaho, Ogden, Utah (m.in. Syracuse, Kaysville i Farmington). ) i Yakima, Washington, Boise (w tym Caldwell, Nampa i Meridian) Salt Lake City, Utah (w tym Sandy, Draper, West Jordan, Murray, Bountiful, Orem i Provo).

9.  Hansena

Wszystko zaczęło się w 1988 roku, kiedy założyciel i prezes firmy Hansen’s Tree Service, Jeff Hansen, postanowił zmienić swoją poboczną pracę w regularne zajęcie na pełen etat.

Firma stale się rozwijała i rozwijała, aw 2005 roku Hansen’s została uznana za pierwszą firmę zajmującą się pielęgnacją drzew w Missouri, która otrzymała certyfikat  Tree Care Industry Association.

www.hansenstree.com
WWW.HANSENSTREE.COM

Nawet jeśli są one przede wszystkim firmą zajmującą się pielęgnacją drzew, oprócz usług związanych z drzewami zajmują się również usługami pługów śnieżnych. Obecnie w swojej flocie mają 75 ciężarówek, a firma zatrudniła do tej pory 90 osób.

Znaczna część rozwoju firmy Hansen wynika z dywersyfikacji usług, a także jej filozofii edukacji pracowników i ciągłego szkolenia.

10. Davey

Davey ma siedzibę w Ohio i prowadzi działalność w całej Ameryce Północnej. Firma została założona w 1880 roku, a w 1979 roku stała się własnością pracowniczą.

Szczycą się zarządzaniem nagradzanymi nieruchomościami i sprostaniem najtrudniejszym wyzwaniom związanym z pielęgnacją terenu, zwłaszcza tym, które jest wymagane podczas zimowej pogody.

www.treeservicesmagazine.com
WWW.TREESERVICESMAGAZINE.COM

Są znani wśród swoich klientów z tego, że zawsze dostarczają niezawodne, wydajne i skuteczne rozwiązania, a dzięki najlepiej wyposażonemu i wyszkolonemu zespołowi zarządzającemu terenem w branży oraz dziesięcioleciom doświadczenia mogą zapewnić elastyczne rozwiązania przez cały rok.

„Niezależnie od tego, co ma w zanadrzu Matka Natura, sprostają wyzwaniu!”

Średni koszt wynajmu usług pługa śnieżnego

Jeśli chodzi o koszty wynajmu usługi pługu śnieżnego, ceny będą się różnić. Średni koszt odśnieżania waha się od 10 do 75 USD, ale niektórzy klienci płacą znacznie powyżej tej ceny, w zależności od niektórych czynników.

www.pinterest.com
WWW.PINTEREST.COM

Czynniki decydujące o kosztach to:

 • Kontrakt sezonowy: Możesz również zdecydować się na kontrakt sezonowy. W ten sposób płacisz stawkę sezonową, a firma bierze na siebie odpowiedzialność za odśnieżanie na czas zgodnie z umową. Szczególnie polecany osobom mieszkającym na terenach o dużych opadach śniegu. Nawet firmy odśnieżające preferują tę metodę od innych.
 • Według godziny: jest to najprostszy sposób naliczania opłat, a opłata jest naliczana w zależności od liczby godzin spędzonych przez usługi pługów śnieżnych w pracy. Opłaty będą się różnić w zależności od używanego sprzętu; w końcu to nie to samo, gdy pracujesz pługiem śnieżnym, a kiedy pracujesz z łopatą!! Czy mam rację???
 • Per Push: Kiedy zatrudniasz firmę na zasadzie per push, zostaniesz obciążony opłatą za każdą podróż do Twojej lokalizacji, którą wykona firma, więc w ten sposób cena również się różni i zależy od obszaru, który musi zostać zaorany. Pobierają dodatkową opłatę za dodatkowe usługi, takie jak solenie.
www.pinterest.com
WWW.PINTEREST.COM

Wniosek

Istnieje wiele firm i osób prywatnych oferujących usługi odśnieżania. Ale tylko nieliczne są na tyle niezawodne, że można je uznać za jedną z najlepszych firm odśnieżających. Jak możesz powiedzieć? Upewnij się, że mają dobrą ocenę bezpieczeństwa , mają dobrą opinię w Better Business Bureau (BBB) i zostały certyfikowane przez branżę odśnieżania.

Jak wspomniałem powyżej, jeśli interesują Cię najlepsze usługi odśnieżania, dostępnych jest wiele zasobów, aby znaleźć firmę, która odpowiada Twoim potrzebom.

Jeśli interesuje Cię tylko odladzanie, możesz zapoznać się z tym przewodnikiem oferowanym przez Meyer Products . Ten przewodnik zawiera wiele przydatnych informacji na temat materiałów, prawidłowego przechowywania i nie tylko.

UTYLIZACJA ŚNIEGU, DOMOWEGO, PRZEMYSŁOWEGO I PARKINGOWEGO Block SNOW

Wynajmij usługę odśnieżania!

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Usunięcie pozostałego śniegu pozwala na kompleksowe czyszczenie i konserwację:

Dachy, chodniki i parkingi to przykłady środowisk przemysłowych.
Porozmawiamy też o parkingach.
ŚNIEG MOŻE EFEKTYWNIE USUNĄĆ PRZEZ PRZESZKOLONY SPECJALISTA.

Od pierwszych opadów śniegu jesteśmy gotowi pomagać naszym klientom w oczyszczaniu białego proszku zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i regulacjami.

PARKING ULICZNY, Wieżowce, DACHY, MIESZKANIA, GUBERNATORSTWO I BUDYNKI

Skorzystaj z usług firmy odśnieżającej!

Odśnieżamy zarówno nieruchomości mieszkalne, jak i komercyjne. Usługi bezpłatne Czyszczenie i konserwacja resztek śniegu zgodnie z najwyższymi wymaganiami technicznymi jest możliwe:

Dachy, chodniki i centra handlowe to tylko kilka przykładów.
Przyjrzymy się również garażom parkingowym.
ODŚNIEŻANIE PRZEZ PROFESJONALISTĘ PO TRENINGU MOŻE BYĆ SKUTECZNE.

Jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom usunąć śnieg zgodnie z odpowiednimi przepisami i regulacjami już od pierwszych opadów śniegu.

DO PRACY W TRUDNYCH WARUNKACH
Obecnie wszystkie noclegi są bezpłatne. Istnieje możliwość bezpłatnego pobytu.
Życzymy bezpiecznego i przyjemnego sezonu zimowego.
NASZA FIRMA POMOŻE CI W CIESZYĆ SIĘ ZIMĄ!
Drogi i chodniki należy odśnieżać.
Dachy należy odśnieżać.
Odśnieżanie terenów przemysłowych odbywa się regularnie.
usuwanie śniegu z drogi
Jeżeli parkingi są wykorzystywane, należy je oczyścić ze śniegu.
W TORUNIU, WARSZAWIE, KRAKOWIE, BYDGOSZCZY I WARSZAWIE PRZEPROWADZANIE PRZEPROWADZKI PROFESJONALNE ZASADY!
W okolicach Warszawy i Torunia oraz Bydgoszczy odśnieżamy. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie oraz rozwinięta infrastruktura technologiczna. Dostępne są nowe koparki i ładowarki łyżkowe. Hydrauliczne systemy sterowania mogą pomóc nam poprawić wydajność pracy i wydajność, umożliwiając naszym pracownikom czyszczenie trudno dostępnych miejsc rękami. Użyty sprzęt jest zawsze dostosowany do zamówienia. Dzięki naszemu doświadczeniu w obniżaniu kosztów odśnieżania możemy zapewnić niskie ceny.

Skontaktuj się z naszą firmą, jeśli potrzebujesz odśnieżenia swojej posesji, dachu lub trasy dojazdowej. Odśnieżanie zajmują się zarówno maszynami, jak i ludźmi. Posiadamy ciężarówkę dedykowaną do odśnieżania.

Kto może zostać poinformowany o naszej decyzji?
Prawie wszyscy korzystają z usług odśnieżania. Mamy menedżerów miast, menedżerów firm i zarządców mieszkań, żeby wymienić tylko kilku. Odśnieżamy rezydencje i firmy. Sprzedajemy zarówno klientom posiadającym duże instalacje przemysłowe jak i małym firmom. Być może wkrótce będziemy mogli się z Tobą skontaktować dzięki dobrze rozwiniętej logistyce. Dostarczamy zamówienia z Dubaju, Singapuru, Hongkongu, Londynu lub USA oraz z Łodzi. Czy śnieg jest problemem na Twojej posesji? Skontaktuj się z nami, a następnie poinformuj nas, gdzie należy usunąć śnieg.

Na czym polega usługa odśnieżania w Warszawie i Toruniu, Bydgoszczy i Warszawie?

Dokładamy wszelkich starań, aby oferować doskonałą obsługę klienta. Naszą najważniejszą usługą jest odśnieżanie dróg i chodników. Jedną z naszych specjalności jest odśnieżanie parkingów i terenów przemysłowych. Był skuteczny zarówno na dachach płaskich, jak i skośnych. Dostępne usługi to m.in. tropienie lodu i czyszczenie rynien. Wszystkie zamówienia są realizowane zgodnie z przepisami i regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa. Nasi pracownicy przeszli specjalistyczne szkolenia na stanowiskach wysokiego szczebla. Na bezśnieżnym terenie posypywanie powierzchni solą i piaskiem zwiększa komfort i bezpieczeństwo.

Naszym nadrzędnym celem jest jak najszybsze usunięcie śniegu przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa publicznego. Podczas naszej pracy dla Państwa nie spowodujemy żadnych uszkodzeń elementów infrastruktury znajdujących się na niezaśnieżonej nawierzchni w wyniku działań wewnętrznych. W kolejnej części bardziej szczegółowo omówimy nasze usługi handlowe. Wierzymy, że każdy klient jest wyjątkowy. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, a ustalimy najlepszą technikę usuwania śniegu z Twojej nieruchomości.

ODŚNIEŻANIE PRZEZ PROFESJONALISTĘ PO TRENINGU MOŻE BYĆ SKUTECZNE.
Jesteśmy gotowi pomóc naszym klientom usunąć śnieg zgodnie z odpowiednimi przepisami i regulacjami już od pierwszych opadów śniegu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PROFESJONALNA USŁUGA ODŚNIEŻANIA DACHÓW DLA TWOJEJ FIRMY
Aby skutecznie odśnieżać dachy budynków mieszkalnych i komercyjnych oraz innych miejsc, potrzebne są umiejętności naszego zespołu. Pytania? Skontaktuj się z nami! Biel jest czyszczona do wysokiego poziomu zgodnie z wytycznymi branżowymi. Nasza firma usuwa również śnieg z domów i firm. Za pomocą specjalistycznego sprzętu i technik możemy szybko i tanio usunąć śnieg z chodników.

Usunięcie śniegu z powierzchni przemysłowych wymaga czasu.
Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z naszych usług, jeśli jesteś właścicielem firmy, który potrzebuje profesjonalnego odśnieżania. Jedną z naszych usług jest odśnieżanie terenów przemysłowych. Reagujemy szybko i wygodnie dla klienta.

Profesjonaliści regularnie usuwają śnieg i odnawiają nawierzchnię dróg.
Wszystkie niezbędne narzędzia są dostępne dla naszych ekspertów od śniegu. Pługi i inny sprzęt odśnieżają. Wkładamy wiele godzin i jesteśmy niezawodni. Z chwilą rozpoczęcia sezonu zaczynamy odśnieżać drogi i parkingi. Odśnieżanie jest wymagane w przypadku firm, które posiadają i zarządzają własną nieruchomością.

Biegacze pomogą w odśnieżaniu Centralnej Polski!
Usługi odśnieżania oferowane są mieszkańcom Odi i Warszawy oraz firmom w okolicy. Naszym celem jest sprzątanie chodników, parków i jezdni w okolicy. Jesteśmy renomowaną firmą, która chroni mienie mieszkańców Od i Warszawy odśnieżając dachy.

W biznesie możemy zachowywać się jak korporacja.

Wśród świadczonych usług znajdują się sprzątanie, bezpieczeństwo i administracja techniczna.

ODŚNIEŻANIE W BYDGOSZCZY
Z naszych biur w Bydgoszczy i Toruniu obsługujemy dachy, domy, sklepy, usługodawców, rozmieniarki, hale przemysłowe. Odśnieżamy również masywne płaskie dachy hal budowlanych i innych obiektów w Warszawie i Bydgoszczy.

Jeśli chodzi o ODŚNIEŻANIE w Polsce, PROFESJONALIŚCI są szybcy i niezawodni.
Zgodnie z lokalnymi przepisami obsługa klientów w Bydgoszczy i Toruniu z Warszawą rozpoczyna się wraz z opadnięciem pierwszych płatków śniegu i trwa przez całą zimę.

Świadczymy usługi odśnieżania zarówno klientom mieszkaniowym jak i komercyjnym na terenie całej Polski. Usuwamy śnieg, aby Twoja firma lub dom pozostały czyste i funkcjonowały.

Nasza firma odśnieżająca ma siedzibę w następujących miastach:

Odśnieżanie dachów, odśnieżanie nawierzchni i odśnieżanie powierzchni przemysłowych to przykłady usług odśnieżania.
SUSZENIE DACHÓW I CHODNIKÓW Śnieg z parkingu i domu
Przypominamy, że wymagane jest odśnieżanie Twojej firmy!

UZUPEŁNIANIE DACHÓW I INNYCH TRUDNYCH MIEJSC NIE JEST PROBLEMEM.
Zima w Warszawie powinna być bezpieczna, podobnie jak odśnieżanie.

Z naszą pomocą możesz zdmuchnąć śnieg!
USUWANIE ŚNIEGU Z DACHÓW 03 USUWANIE ŚNIEGU 05 USUWANIE ŚNIEGU Z PARTII CZYSZCZENIE CHODNIKÓW OSTATNIE
DACHY GARAŻÓW i innych trudno dostępnych miejsc nie stanowią dla nas problemu.
Śnieg w Polsce stopniał!

 • ODŚNIEŻONY DACH CZY INNE TRUDNE ŚRODOWISKO PRACY?
 • LOKALIZACJA JEST OBECNIE BEZ PROBLEMÓW.
 • Życzę bezpiecznej i przyjemnej zimy.
 • NASZA FIRMA POMOŻE CI W CIESZYĆ SIĘ ZIMĄ!
 • Konieczne jest usunięcie śniegu.
 • Odśnieżanie dachu ma kluczowe znaczenie.
 • Powszechnym zjawiskiem jest odśnieżanie terenów przemysłowych.
 • odśnieżanie jezdni
 • Parkingi muszą być odśnieżone, zanim będą mogły być używane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.