Ekologiczne pakiety usług odśnieżania

e pakiety usług odśnieżania

odśnieżanie i zapobieganie tworzeniu się lodu

Oferujemy kilka pakietów usług odśnieżania, które będą działać w Twojej sytuacji i potrzebach. W ramach każdego z naszych pakietów usług:

  • Odśnieżanie i zapobieganie oblodzeniu
  • Alerty e-mail i aktualizacje dotyczące śniegu
  • Zapewnij całodobową obsługę klienta na dedykowanej linii Greenwise Snowline, gdy trasy są aktywowane
  • Korzystaj z pojazdów serwisowych śledzonych GPS w czasie rzeczywistym

Nasze ekologiczne usługi odśnieżania i roztapiania lodu są bezpieczne dla środowiska i Twojej rodziny. Aby dowiedzieć się więcej o naszych pakietach usług, skontaktuj się z nami online lub zadzwoń pod numer telefonu. Na podstawie naszych istniejących tras, Twojej nieruchomości i obszaru geograficznego ustalimy pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Nasze pakiety usług odśnieżania

Pakiet o zerowej tolerancji

Ten pakiet jest niezbędnym pakietem dla firm, obszarów o dużym natężeniu ruchu, szkół, kompleksów mieszkalnych i wielu naszych klientów mieszkaniowych.

Przeczytaj więcej o naszym pakiecie Zero Tolerance tutaj.

Pakiet Karnetu Sezonowego

Ten pakiet obejmuje Cię przez cały sezon z nieograniczonymi ekologicznymi wizytami w odśnieżaniu. Usługę tę aktywujemy po 1” nagromadzenia śniegu. Pakiet przepustki sezonowej obejmuje Cię również w warunkach śnieżycy bez dodatkowych opłat.

Dowiedz się więcej o naszym pakiecie Season Pass tutaj.

Zarejestruj się, aby otrzymać pakiet odśnieżania już dziś

Chicago nie jest miejscem bez pakietu odśnieżania. Zadzwoń do nas już dziś pod numer 847-866-1930 lub skontaktuj się z nami online, aby rozpocząć!

Kliknij tutaj,  aby przeczytać w lokalnej  gazecie Evanston RoundTable o tym, jak zapewniliśmy bezpłatną usługę zasłużonemu sąsiadowi  !

Nasze drzwi otwierają się o 6:30, a Greenwise zawsze przyjeżdża do 6 rano, aby usunąć śnieg lub lód. Zero tolerancji było darem niebios. Ekipy Greenwise są tu na czas, aby pomóc nam w bezpiecznym otwarciu naszej szkoły.
– Andrew i Mary Fratini, właściciele
Szkoły Goddarda

Nasz budynek na narożnej działce zajmuje cały pół bloku przy bocznej ulicy (18 jednostek); oprócz zwykłych chodników i chodników wejściowych mamy jezdnię i chodnik tylny. Odkąd zapisaliśmy się do Greenwise w programie Zero Tolerance, mamy najlepszą w historii usługę odśnieżania. Ta zima okazuje się być wielkim testem, a Greenwise sprawdza się w tym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.