5 najważniejszych błędów związanych z usuwaniem śniegu

5 błędów w usuwaniu śniegu, których właściciele nieruchomości komercyjnych powinni unikać

5 najważniejszych błędów związanych z usuwaniem śniegu, których właściciele nieruchomości komercyjnych powinni unikać

Jako właściciel nieruchomości komercyjnych jesteś pod ciągłą presją, aby Twoja nieruchomość działała sprawnie przez cały rok. Na Środkowym Zachodzie odśnieżanie jest szczególnie trudnym aspektem zarządzania nieruchomościami komercyjnymi, ponieważ na niektórych obszarach każdej zimy pada wiele stóp śniegu.

Jeśli nie traktujesz poważnie odśnieżania obiektów komercyjnych, możesz narazić swoich pracowników, klientów lub najemców na niebezpieczeństwo odniesienia obrażeń lub zachorowania. Aby zapewnić bezpieczeństwo swojej posesji tej zimy i później, upewnij się, że znasz najczęstsze błędy w usuwaniu śniegu.

Odpowiedzialność za odśnieżanie pracowników

Możesz nie myśleć zbyt wiele o proszeniu pracowników o pomoc w komercyjnym odśnieżaniu. W rzeczywistości takie postępowanie oddala ich produktywność od Twojej firmy i tworzy efekt domina na produktywność.

Oprócz odrywania się od ich roli, narażasz ich również na ryzyko kontuzji. Czy wiesz, że każdego roku od odśnieżania ginie około 100 osób? Jeśli ktoś zostanie ranny podczas próby odśnieżania, może to skutkować poważnym pozwem dla Twojej firmy.

Kolejnym minusem jest narażenie na niskie temperatury, ponieważ pracownicy mogą łatwo złapać przeziębienie lub chorobę, uniemożliwiając im przyjście do pracy.

Koncentracja na biznesie ponad komfort ludzi

Błędy w usuwaniu śniegu

Jako właściciel firmy dbasz o sprzedaż, szczególnie w okresie świątecznych zakupów. Chociaż utrzymanie zaangażowania klientów dzięki sezonowej wyprzedaży może być zabawne, nie zapomnij o dbaniu o pozytywne wrażenia klientów odwiedzających Twoją nieruchomość komercyjną. Rozpoczyna się to od momentu, gdy wjeżdżają na Twój parking, a kończy się w momencie, gdy wyjeżdżają.

Nie tylko trzeba usunąć śnieg i lód z Twojej nieruchomości, ale wnętrze Twojego budynku powinno być wygodne i zachęcające. Upewnij się, że ogrzewanie jest wystarczająco wysokie, aby zapewnić ulgę Twoim klientom, a parking jest wyczyszczony, dzięki czemu klienci mogą robić zakupy w Twoim sklepie tak bezboleśnie, jak to tylko możliwe. Drobne szczegóły i dodatkowy wysiłek, jaki wkładasz w opiekę nad swoją nieruchomością, będą miały największy wpływ na to, aby klienci wracali po więcej.

Ignorowanie drzwi bocznych i wpisów do magazynu

Pamiętaj, że doświadczenie klienta obejmuje wszystkie interakcje z Twoją firmą. Łatwo jest pozwolić, aby śnieg gromadził się na chodnikach i wejściach, tylko po to, aby szybko usunąć te obciążenia dla swoich klientów.

Nie zapomnij jednak o bocznych drzwiach lub wejściach do magazynu, które również muszą być łatwo dostępne z punktu widzenia logistyki. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest wypadek, który powstał w zaniedbanej części Twojej nieruchomości komercyjnej. To prawdopodobnie skutkowałoby wysokimi rachunkami medycznymi i bieżącymi problemami zdrowotnymi dla zaangażowanych osób, nie wspominając już o plamie, jaką miałoby to na reputacji Twojej firmy.

Zaplanuj regularnie oceniać wszystkie obszary swojej nieruchomości przez całą zimę, aby rozwiązać wszelkie problemy i utrzymać firmę w dobrym stanie.

Brak odpowiedniego sprzętu

Wiedza o tym, jak właściwie dbać o swoją nieruchomość komercyjną, oznacza posiadanie odpowiednich narzędzi, aby bezpiecznie wykonać pracę. Przy tak wielu narastających kosztach biznesowych łatwo jest wybrać tańszy sprzęt, który ostatecznie sprawi, że Twoje życie stanie się o wiele bardziej stresujące. Może to również spowodować urazy, takie jak problemy z plecami, bóle mięśni, a nawet problemy z sercem.

Najlepszym sposobem na skuteczne usuwanie śniegu z Twojej nieruchomości jest wykorzystanie wysokiej jakości sprzętu przeznaczonego do nieruchomości komercyjnych. Droższy sprzęt będzie też bardziej niezawodny przez całą zimę, co będzie inwestycją, która zwróci się poza sezonem po sezonie.

Brak planu na nieoczekiwane opady śniegu

Błędy w odśnieżaniu nieruchomości komercyjnych

Jeśli mieszkasz na Środkowym Zachodzie i prowadzisz firmę, możesz śmiało powiedzieć, że zawsze powinieneś spodziewać się nieoczekiwanych opadów śniegu. Jednym z najgorszych odczuć właściciela nieruchomości jest sprawdzanie pogody w ostatniej chwili tylko po to, by dać się zaskoczyć nadciągającej śnieżycy. To sprawi, że będziesz zestresowany i będziesz się starał utrzymać swoją działalność operacyjną, zwłaszcza jeśli posiadasz wiele nieruchomości komercyjnych.

Pamiętaj, aby być na bieżąco z potencjalnymi opadami śniegu, aby odpowiednio zaplanować. Wspinanie się w celu znalezienia usługi odśnieżania w ostatniej chwili może okazać się niedoświadczone, zwłaszcza na Środkowym Zachodzie.

Wniosek

Teraz jest świetny czas na przygotowanie firmy na zimę, aby uniknąć tych typowych błędów. Nasz doświadczony wykonawca odśnieżania w Wisconsin i okolicach chętnie Ci pomoże! Zadzwoń do naszych ekspertów z naszej firmy, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach dotyczących nieruchomości komercyjnych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.