4 strategie zarządzania ryzykiem związanym z usuwaniem śniegu dla firm

Polska ma średnio 47,6 cala śniegu każdego roku, co jest jedną z największych ilości śniegu na Środkowym Zachodzie. Jeśli jesteś właścicielem firmy komercyjnej, ten śnieg to dużo pracy, aby nadążyć za każdym rokiem, ponieważ zbyt duża ilość śniegu może spowodować zamknięcie drzwi, spowodować zagrożenie bezpieczeństwa i uszkodzić twoją własność na dłuższą metę. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest ktoś, kto odniesie obrażenia na twojej własności, co skutkuje kosztownym i niszczącym reputację procesem sądowym.

Zapewnienie bezpieczeństwa i funkcjonalności Twojej firmy przez cały rok jest integralną częścią Twojej firmy. Ponieważ jesteś tak skoncentrowany na prowadzeniu innych obszarów swojej działalności, dlaczego nie zatrudnić zewnętrznej firmy, która pomoże Ci w zaspokojeniu tych potrzeb?

Oto kilka metod strategii ryzyka usuwania śniegu dla Twojej firmy w stanie Wisconsin.

Sprawdź swoją nieruchomość komercyjną pod kątem możliwych zagrożeń

Zarządzanie ryzykiem związanym z usuwaniem śniegu

Pierwszym krokiem do zmniejszenia ryzyka biznesowego Twojej nieruchomości komercyjnej jest ocena Twojej nieruchomości i zrozumienie, skąd bierze się potencjalne ryzyko. Wielu właścicieli firm nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ich własność może spowodować nieoczekiwane obrażenia, dopóki nie będzie za późno.

Rozważmy na przykład następujące:

  • Dachy: Gdzie zazwyczaj śnieg gromadzi się na dachu i jak spada?
  • Chodniki: Czy chodnik otaczający Twoją posiadłość jest nierówny lub wyboisty?
  • Parkingi: Czy Twój parking jest nierówny? Czy jest odpowiednio oznakowany? Czy śnieg pokryje ważne części Twojego parkingu, takie jak krawężnik i hydrant przeciwpożarowy?
  • Schody lub rampy: czy są odpowiednio zadbane i całkowicie widoczne?
  • Baterie lub wylewki zewnętrzne: ustal, czy zamarzanie lub przeciekanie wpłynie na Twoją posiadłość.
  • Światła: czy jest wystarczająco dużo oświetlenia, aby zapewnić bezpieczne środowisko bez względu na porę dnia?

Powyższa lista nie ma być wyczerpującym audytem, ​​ale może stanowić dobry punkt wyjścia.

Zaplanuj swoje strategie bezpieczeństwa dotyczące usuwania śniegu

Zaplanowanie z wyprzedzeniem, w jaki sposób bezpiecznie i skutecznie usuniesz śnieg z nieruchomości komercyjnej, może przejść długą drogę. Rozważ takie czynniki, jak usuwanie śniegu z dachu, aby ustalić, czy pracownicy mogą potencjalnie poślizgnąć się i upaść. Przeglądanie polisy ubezpieczeniowej również nigdy nie jest złym pomysłem, ponieważ pomaga zrozumieć wszelkie zagrożenia, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom.

Bądź zorganizowany dzięki czynnościom usuwania śniegu

Im więcej szczegółów na temat działań związanych z odśnieżaniem w swojej firmie podasz, tym łatwiej będzie zaplanować przyszły rok. Rozważ rejestrowanie swoich działań, aby śledzić, kiedy i jak często trzeba usuwać śnieg. Inne szczegóły, które należy wziąć pod uwagę, obejmują szacowaną ilość opadów śniegu, nagromadzenie lodu, temperaturę, datę, godzinę, nietypowe warunki i wszelkie podjęte działania. Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej.

Zarządzaj ryzykiem związanym z usuwaniem śniegu

Zatrudnij wykwalifikowanego wykonawcę odśnieżania

Jeśli poszukujesz profesjonalnego wykonawcy odśnieżania, upewnij się, że ma on doświadczenie i kwalifikacje niezbędne do rozwoju Twojej firmy. Właściwa firma będzie miała odpowiedni rodzaj ubezpieczenia, aby Twoja firma funkcjonowała, a także portfolio imponujących recenzji od innych klientów.

Wniosek

Aby skutecznie zmniejszyć ryzyko zimy w Wisconsin, nie ma lepszego zespołu niż nasz w naszej firmie. ! Nasi specjaliści od odśnieżania są dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby pomóc Twojej firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.