4 powody, dla których odśnieżanie powinno być wykonywane przez firmę zajmującą się architekturą krajobrazu

4 powody, dla których odśnieżanie powinno być wykonywane przez firmę zajmującą się architekturą krajobrazu.

Jeśli zatrudnisz jedną firmę, która zajmie się Twoimi potrzebami związanymi z kształtowaniem krajobrazu Twojej nieruchomości komercyjnej wiosną, latem i jesienią oraz oddzielną firmę do odśnieżania zimą , mamy dla Ciebie jedno pytanie:

Czemu?

Czy nie byłoby łatwiej zaufać jednej firmie, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojego krajobrazu przez cały rok?

Odpowiedź brzmi tak.

Paul Wiśniewski, kierownik działu w Level Green Landscaping, opowie Ci dlaczego.

Znają Twoją nieruchomość

„Znamy miejsce” – mówi Wiśniewski. „Jeżeli już od jakiegoś czasu z Wami współpracujemy, to znamy już Wasze oczekiwania, na co uważać, jeśli dany najemca ma dodatkowe obawy.”

Niektóre z rzeczy, które Twój ogrodnik już wie o Twojej nieruchomości:

usuwanie śnieguChodniki

Wiosną, zimą i jesienią wielokrotnie chodzili po twoich chodnikach, więc gdy nadejdzie zima, wiedzą dokładnie, jakiego rozmiaru pługu użyć do odśnieżenia bez uszkadzania sąsiedniej trawy lub grządek. Kiedy załoga wie, że twoje chodniki mają cztery stopy szerokości, nie przyniosą szerokiego na pięć stóp pługa, aby je oczyścić. To tylko sprowadza szkody.

Stojąca woda

„Wiemy, gdzie woda może się zebrać i stanąć na twojej posesji, więc wiemy, że te obszary zamarzną i będą potrzebować dodatkowego stopienia lodu” – mówi Wiśniewski.

Ruch pieszy

Kiedy Twoja firma odśnieżająca odwiedziła już Twoją nieruchomość w celu utrzymania krajobrazu , wiedzą, które sklepy w centrum handlowym generują dodatkowy ruch pieszy i mają dodatkowe obawy przed śniegiem – mówi Wiśniewski. Wiedzą, że należy poświęcić tym obszarom dodatkową uwagę.

NAPRAWDĘ dbają o Twój materiał roślinny

usuwanie śniegu

Jeśli Twoja firma zajmująca się odśnieżaniem jest również Twoim architektem krajobrazu, jest ona szczególnie zainteresowana zabezpieczeniem materiału roślinnego przed uszkodzeniem. Ciężko pracowali, aby to wyselekcjonować, zasadzić i opiekować się nim przez cały rok.

„Zrobimy dodatkowe środki ostrożności, jeśli chodzi o pchanie śniegu” – mówi Wiśniewski. „Wiemy, gdzie są twoje odpływy, więc zepchniemy tam śnieg, a nie na grządki”.

Jeśli roślina zostanie uszkodzona przez odśnieżanie i wymaga wymiany, Twój ogrodnik dokładnie wie, co to jest i jak ją bezpiecznie posadzić. Oddzielna firma odśnieżająca nie będzie miała takiej wiedzy.

Jedna firma, mniej kłopotów

Kiedy jedna firma zajmuje się wszystkimi potrzebami krajobrazowymi Twojej nieruchomości komercyjnej, od pielęgnacji murawy, przez odśnieżanie i usuwanie lodu, jest to dla Ciebie łatwiejsze. Znasz nas. Znamy cię. Jest jedno miejsce, do którego można zadzwonić, jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące swojej nieruchomości, bez względu na porę roku.

Menedżerowie konta to twoje oczy i uszy

W Level Green wiemy, że zarządcy lub właściciele nieruchomości komercyjnych często mieszkają poza miastem i nie mogą być na miejscu podczas śnieżyc.

Dlatego nasi opiekunowie klienta są na miejscu, sprawdzając postępy ekip odśnieżających, upewniając się, że wszystko jest jasne i bezpieczne. W ten sposób możemy przekazać Ci szczegóły.

„Jesteśmy ich oczami i uszami na posesji” – mówi Wiśniewski.

Zaufaj swojemu odśnieżaniu do poziomu zieleni

odśnieżanie_robotników_i_odśnieżnych.jpg

W Level Green uwielbiamy utrzymywać krajobraz Twojej nieruchomości komercyjnej wiosną, latem i jesienią. Powierzenie nam swojej nieruchomości ma sens również w miesiącach zimowych.

Naszym celem jest ochrona każdego, kto spędza czas na Twojej nieruchomości komercyjnej, i zminimalizowanie ryzyka narażenia Twojej organizacji na zagrożenia związane ze śniegiem i lodem, takie jak poślizgnięcia, upadki, wypadki drogowe i uszkodzenia mienia.

Jesteśmy gotowi na zimę

Wszyscy nasi operatorzy urządzeń przechodzą ciągłe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa, a my mamy pełne ubezpieczenie, które obejmuje nasze usługi odśnieżania . Nasze usługi obejmują ręczną pracę przy odśnieżaniu chodników i schodów, odśnieżanie, odśnieżanie, odśnieżanie, zapobiegawcze obróbki powierzchni, odladzanie i słone.

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Level Green Landscaping, z przyjemnością dodamy Cię do naszej rosnącej listy zadowolonych klientów. Skupiamy się na nieruchomościach komercyjnych, takich jak biura, obiekty wielofunkcyjne, HOA, gminy i instytucje w Warszawie, Bydgoszczy i Toruniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.