Firma odśnieżająca

USUWANIE ŚNIEGU Z DRÓG, DACHÓW, CHODNIKÓW, OBSZARÓW PRZEMYSŁOWYCH, PARKINGÓW

Tel: +48 508 054 066

Zadzwoń do firmy odśnieżającej!

Świadczymy usługi odśnieżania zarówno klientom prywatnym, jak i firmom. Jest czyszczony i utrzymywany w doskonałym stanie technicznym w wyniku usunięcia resztek śniegu:

 • dachy,
 • chodniki,
 • powierzchnie wykorzystywane w sektorze przemysłowym
 • Parkingi są rodzajem który też ogarniemy

WYDAJNE I NIEZAWODNE ODŚNIEŻANIE PRZEZ PRZESZKOLONEGO PROFESJONALISTĘ

Jesteśmy gotowi służyć naszym klientom już od pierwszych opadów śniegu, a przez całą zimę profesjonalnie czyścimy biały proszek zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 • SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 • DACHY OCZYSZCZAJĄCE ŚNIEG
 • I INNE MIEJSCA TRUDNODOSTĘPNE
 • Z MIEJSCAMI NIE MA PROBLEMÓW.
 • Życzymy bezpiecznej zimy.
 • Z POMOCĄ NASZEGO BIZNESU ogarniesz zimę!
 • odśnieżanie jezdni i chodników
 • Odśnieżanie dachu jest koniecznością.
 • Częstym zjawiskiem jest odśnieżanie powierzchni przemysłowych.
 • usuwanie śniegu z jezdni
 • Konieczne jest odśnieżanie parkingów.

W MIASTACH Toruń, Bydgoszcz i w WARSZAWIE PROFESJONALNE ODŚNIEŻANIE to norma!

Nasza firma świadczy fachowe usługi odśnieżania w miastach Torunia i Bydgoszczy. Charakteryzuje nas wieloletnie doświadczenie i dobrze rozwinięta infrastruktura technologiczna. W swojej ofercie posiadamy aktualne koparki i koparko-ładowarki. Możemy poprawić efektywność i wydajność naszej pracy, używając pługów ze sterowaniem hydraulicznym. Nasi pracownicy za pomocą rąk odśnieżają trudno dostępne miejsca. Szerokość wykorzystywanego sprzętu jest zawsze dostosowana do specyfiki realizowanego zamówienia. Z kolei możemy zoptymalizować wydatki na odśnieżanie, co skutkuje konkurencyjną ceną usługi.

Jeśli chcesz szybko i sprawnie pozbyć się śniegu ze swojej posesji, dachu lub drogi dojazdowej, zadzwoń do naszej firmy w celu uzyskania pomocy. Świadczymy usługi odśnieżania maszynowego i ręcznego. Dodatkowo dysponujemy ciężarówką śnieżną.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z NASZEJ MOŻLIWOŚCI?

Odśnieżanie to usługa, z której często korzystają zarówno zwykli obywatele, jak i właściciele firm. Obsługujemy m.in. zarządców metropolii, obiektów biznesowych, osiedli mieszkaniowych. Dodatkowo odśnieżamy prywatne rezydencje. Zamówienia składają u nas klienci posiadający duże zakłady przemysłowe oraz ci, którzy zarządzają małymi firmami. Dzięki dobrze rozwiniętej logistyce możemy szybko dotrzeć do wybranej przez Ciebie lokalizacji. Realizujemy zamówienia z terenu Warszawy i Łodzi. Czy w Twojej nieruchomości występuje problem z resztkami śniegu? Zadzwoń do nas i powiedz, co należy zrobić, aby usunąć śnieg z każdej powierzchni.

Na czym dokładnie polega usługa odśnieżania w miastach Toruń, Bydgoszcz i Warszawa?

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić kompleksową obsługę. Odśnieżanie dróg i chodników to nasza specjalność. Naszą specjalnością jest odśnieżanie parkingów i terenów przemysłowych. Z powodzeniem usuwamy biały puch z dachów płaskich i spadzistych. Dostępne są również usługi, takie jak pogoń za soplami lodu i oczyszczanie zatkanych rynien i rynien. Wszystkie zamówienia realizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa. Nasi pracownicy przeszli specjalistyczne szkolenie w zakresie pracy na wysokości. Posypywanie solą i piaskiem to kolejna usługa poprawiająca komfort i bezpieczeństwo poruszania się po bezśnieżnej nawierzchni.

Naszym priorytetem jest jak najszybsze i jak najskuteczniejsze usuwanie śniegu z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa. Dzięki ustanowieniu wewnętrznych procesów możesz mieć pewność, że podczas wykonywania naszej pracy nie uszkodzimy elementów infrastruktury, które znajdują się na odśnieżonej powierzchni. Szczegółowy opis usług świadczonych przez naszą firmę można znaleźć w dalszej części tej strony. Uważamy, że każdego klienta należy traktować indywidualnie. Nie wahaj się z nami skontaktować, a my jak najszybciej ocenimy najlepszy sposób na usunięcie śniegu z Twojej nieruchomości.

WYDAJNE I NIEZAWODNE ODŚNIEŻANIE PRZEZ PRZESZKOLONEGO PROFESJONALISTĘ

Jesteśmy gotowi służyć naszym klientom już od pierwszych opadów śniegu, a przez całą zimę profesjonalnie czyścimy biały proszek zgodnie z obowiązującymi przepisami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ZAJMUJEMY SIĘ PROFESJONALNYM ODŚNIEŻANIEM Z DACHÓW DLA TWOJEJ FIRMY.

Zespół ekspertów z naszej firmy posiada wiedzę i uprawnienia wymagane do skutecznego usuwania śniegu z dachów budynków mieszkalnych i firmowych. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyścimy biały puch w wysokim standardzie. Zajmujemy się również odśnieżaniem prywatnych rezydencji oraz placówek biznesowych. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i potrafimy odśnieżać chodniki w sposób terminowy i oszczędny.

 • Odśnieżanie powierzchni przemysłowych to czasochłonne zadanie.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, jeśli jesteś właścicielem firmy, który potrzebuje szybkiego i prawidłowego odśnieżania. Świadczone przez nas usługi obejmują fachowe odśnieżanie terenów przemysłowych. Jesteśmy wydajni i dostępni w dogodnym dla klienta czasie.

RUTYNOWE ODŚNIEŻANIE I ODŚWIEŻANIE DRÓG PRZEZ PROFESJONALISTÓW

Eksperci od odśnieżania naszej firmy mają do dyspozycji cały niezbędny sprzęt do wykonania zadania. Świadczymy usługi odśnieżania jezdni przy użyciu pługów i innych narzędzi. Jesteśmy punktualni i niezawodni w naszej pracy. Od pierwszych w sezonie opadów śniegu odśnieżamy jezdnie i parkingi. Odśnieżanie to konieczność dla wielu przedsiębiorców, którzy zarządzają własnymi portfelami nieruchomości.

USUWANIE ŚNIEGU Z NAJAZDÓW DLA MIESZKAŃCÓW TERENU POLSKI ŚRODKOWEJ!

Mieszkańcy Łodzi i Warszawy oraz właściciele firm w centralnej Polsce mogą skorzystać z naszych usług odśnieżania. Zamierzamy uporządkować chodniki, parkingi i jezdnie. Odśnieżanie dachów – jesteśmy kompetentną firmą opiekującą się nieruchomościami mieszkańców Łodzi i Warszawy.

DLA FIRM OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

Dostępne są usługi sprzątania, ochrona i administracja techniczna.


Odśnieżanie – Bydgoszcz i Toruń

Zajmujemy się szeroko rozumianym usuwaniem śniegu w Bydgoszczy i Toruniu oraz z dojazdem do większych miast, głównie świadczymy usługi prac z odśnieżaniem dachów, posesji, sklepów oraz firm usługowych, changarów oraz hal przemysłowych, zarówno dużych płaskich dachów hal budynków w Warszawie i Bydgoszczy jak również odśnieżaniem wszelkiego typu obiektów.

FACHOWE ODŚNIEŻANIE w Całej Polsce – SZYBKO I SOLIDNIE.

Jesteśmy do dyspozycji klientów w Bydgoszczy i Toruniu, gdy spadnie pierwszy śnieg i zajmujemy się profesjonalnym usuwaniem białego puchu, lodu oraz zlodowaceń przez całą zimę zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oferujemy usługi związane z odśnieżaniem dla klientów indywidualnych oraz firm w całej Polsce pracowników do odśnieżania. Usuwamy zalegający śnieg, a dzięki temu utrzymujemy w czystości i dobrym stanie technicznym państwa firmę lub dom.

W tym nasza firma odśnieżająca działa:

 • Odśnieżanie dachów,
 • Odśnieżanie chodników,
 • Odlowadzenie powierzchni przemysłowych
 • Odśnieżanie parkingów oraz domów prywatnych,

Odśnieżanie dachów i chodników

Przypominamy Odśnieżanie firmy to obowiązek prawny!

 • profesjonalne ODŚNIEŻANIE DACHÓW – dokładnie, nie niszcząc w żaden sposób struktury dachu,
 • usuwanie śniegu,
 • zrzucanie śniegu,
 • zbijanie sopli,
 • strącanie sopli,
 • usuwanie narzutów i czap śnieżnych,
 • zrywanie pokrywy lodowo – śnieżnej,
 • udrażnianie rynien i spustów,

ODŚNIEŻANIE DACHÓW
ORAZ INNYCH TRUDNO DOSTĘPNYCH
MIEJSC TO ŻADEN PROBLEM

Bezpieczna zima i odśnieżanie w Warszawie.

Z Naszą FIRMĄ Odśnieżysz Wszystko!

01 Odśnieżanie chodników
02 Odśnieżanie dachów
03 Odśnieżanie powierzchni przemysłowych
04 Odśnieżanie dróg
05 Odśnieżanie parkingów
ODŚNIEŻANIE DACHÓW
ORAZ INNYCH TRUDNO DOSTĘPNYCH
MIEJSC TO ŻADEN PROBLEM
Odśnieżanie Cała Polska!