Cennik

Ze względu na różnorodność opadów śniegu jak również różnego rodzaju skomplikowania zamówienia cennik ustalamy bezpośrednio pod daną usługę. Cennik odśnieżania w warszawie który zamieszczony jest poniżej jest podglądowy.

Godzina odśnieżania naszego pracowanika kosztuje średnio około 100zł/h do tego dla większych aglomeracji musimy doliczyć dojazd plus dodatki. Prośimy o telefon w celu dogadania tematu.

Odsnieżamy przy wykorzystaniu odśnieżarek spalinowych lub ciągników stawki dochodzą do poziomu 200-300 zł/h (brutto). 50 do 60 zł zapłacić natomiast trzeba dodatkowo za wywiezienie każdego metra sześciennego śniegu z posesji z Bydgoszczy lub Torunia. Za przetransportowanie śniegu w granicach posesji ta sama stawka wyniesie około 35 zł/m3. Za posypanie placu solą lub piaskiem (albo drogową mieszanką) zapłacicie około 80 gr/m2.

Za odśnieżanie dachów płaskich nasza firma posiada cennik od 1,5 do nawet 5 zł/m2 w zależności od Miasta. Poza dużymi aglomeracjami cena kształtuje się zazwyczaj w dolnej granicy. Jeszcze większa rozbieżność cenowa występuje w naszej firmie w przypadku dachów skośnych. Ponieważ musimy wziaść dodatkowych specjalistó. Stawka może tu już wynosić 5 zł/m2 nawet do 20zł/m2, ale dochodzi nawet do 36 zł, w przypadku trudnych, stromych powierzchni np w Warszawie w centrum lub w Krakowie.

Ceny odśnieżania dachów w Warszawie:
Odśnieżanie dachu płaskiego o powierzchni do 1000 m2  od 3,0 zł m2
Odśnieżanie dachu płaskiego o powierzchni od 1000 do 2500 m2  od 2,5 zł m2
Odśnieżanie dachu płaskiego o powierzchni powyżej 2500 m2  od 1,8 zł m2
Usuwanie sopli i nawisów lodowych pd 3zł mb (cena przy odśnieżaniu dachu)
Usuwanie pojedyńczych sopli od 100zł /interwencja

Ceny odśnieżania placów,parkingów,dróg itp.
Odśnieżanie boisk, placów, parkingów  0,5 – 2,5 zł m2
Odśnieżanie ulic wewnętrznych i dojazdów  0,4 – 3,0 zł m2

Ceny wywozu śniegu z załadunkiem:
Wywóz śniegu bezpośrednio po opadzie od 30zł/m2
Wywóz skamieliny śnieżnej po długotrwałych opadach od 45zł/m2

Istnieje również możliwość wykupienia miesięcznego abonamentu na nasze usługi!!!
   Jesteśmy jedną z najtańszych firm na rynku!!!

Nasza konkurencja nie publikuje swoich cenników,ponieważ nie chce przerażać klientów swoimi wysokimi cenami lub czarują niskimi cenami które nie mają urzeczywistnienia w  ostatecznej współpracy

To jest nasz pełny cennik odśnieżania który spełnia tylko rolę podglądową.Cennik odśnieżania dachów oraz cennik odśnieżania warszawa jest ustalany indywidualnie pod dane zamówienie.Oferowane ceny odśnieżania są odzwierciedleniem stawek rynkowych.Zapraszamy do zapoznanie się ceny odśnieżania dachów,ceny odśnieżania warszawa.